Hakkımızda

Dinamik Okulları

Dinamik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Bilişim Teknolojileri ve Kimya Teknolojisi olmak üzere 3 alan bulunmaktadır.
Kolej seviyesinde 4 yıl eğitim ve öğretim verecek olan okulumuz 1000 öğrenci kapasiteli olup okulumuzda ... derslik, Elektrik-Elektronik Teknolojileri ile Kimya Teknolojileri atölyeleri ve laboratuvarları, 400 kişi kapasiteli konferans salonu, kütüphane, okuma salonu, çok amaçlı kapalı spor salonu, açık alan futbol, basketbol ve voleybol sahaları, kafeterya, yemekhane bulunmaktadır.
Verilecek eğitimler sadece sınıflarda değil, protokol anlaşmalı olduğumuz sanayi kuruluşlarında ve alanlarımıza hitap eden atölye ile iş yerlerinde de desteklenecek olan eğitimlerimiz çerçevesinde teorik ve pratik eğitim bir arada yürütülecektir.
Dinamik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, özel bir okul olmasına karşın öğrencilerimizden herhangi bir eğitim ücreti talep etmemektedir.
Kalifiye ve nitelikli eleman dünyanın neresine giderse gitsin iş bulabilecek
100 sanayi kuruluşuna sahip olan ilimizde ve ilçelerimizde, nitelikli ve donanımlı yetişen hiçbir elemanın açıkta kalmayacağını düşünerek diploma alan öğrencilerimiz mezun olduklarında iş bulma sıkıntısı yaşamayacaklardır. Okulumuzdan dil öğrenerek ve seçtikleri alanlarda yetkin birer birey olarak mezun olup iş dünyasına katılacaklar, ayrıca üniversite eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerimiz yükseköğrenimine devam edebileceklerdir.
Dinamik Bir Eğitim! Hem de ÜCRETSİZ!

Vizyonumuz

Katılımcılığı ve takım çalışmasını benimseyen, ezberden çok öğrenmeye ve araştırmaya ağırlık veren, eğitim öğretim kalitesinden ödün vermeyen, gelişimini rekabetçi bir anlayış içinde sürdürerek ulusal ve uluslararası bilim ve eğitim çevrelerinde örnek teşkil edecek, iç ve dış paydaşları ile etkili bir iletişim ve işbirliği sağlayan, ülkemizin ekonomik, sosyal, bilimsel ve kültürel kalkınmasına katkı sağlayacak lider bir kurum olmak.

Kalite Politikamız

  • Sürekli iyileşme ve gelişme anlayışını benimsemek.
  • Tüm çabamız öğrencilerimizin başarısı, velilerimiz ve çalışanlarımızın mutluluğu içindir. Velisi ile bütünleşmiş, birlikte yöneten, öğretmenine kendini daha iyi yetiştirme ve ilerleme imkanı sağlayan, bütün çalışanları ile sıcak bir aile ortamı oluşturan bir anlayışın sahibiyiz.
  • Eğitime önem vererek bölgenin ilk ve tek ücretsiz okul olmanın gururunu yaşıyoruz.

Mizyonumuz

Evrensel değerler ışığında; ülkemiz ve insanların ihtiyaç duyduğu bilgi, beceri ve yeteneklerle donatılmış, milli manevi değerlere bağlı, akılcı, sorgulayan, hoşgörülü, yenilikçi ve yaratıcı; topluma karşı sevgi ve sorumluluk duygusuna sahip üstün nitelikli bireyler yetiştirmek; evrensel boyutta bilgiye ulaşmak, bilgi üretmek ve bunları toplumun yararına sunmak.